Co-packing

Co-packing to usługa, która staje się coraz bardziej powszechna w obrocie towarami. Ze względów finansowych oraz logistycznych, usługi pakowania zazwyczaj zleca się firmom zewnętrznym, które mają odpowiednio wyposażone zaplecze. Przepakowywanie i insertowanie produktów jest przydatne w przypadku dużych nakładów towarów. Ponadto pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze potrzebne do zainwestowania w specjalistyczne maszyny pakujące. Nasza firma, świadcząc kompleksowe usługi logistyczne i transportowe, oferuje profesjonalny co-packing oraz magazynowanie towarów w odpowiednio przystosowanych halach.

Profesjonalne usługi pakowania

Nasza firma skupia się na tym, aby dostarczać klientom rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Usługi pakowania realizujemy w sposób automatyczny lub ręczny, w zależności od klasy towarów oraz możliwości zastosowania inteligentnej automatyki. Ze względu na to, że w wybranych przypadkach co-packing wymaga określonych zdolności manualnych, niektóre zlecenia realizujemy w oparciu o pracę ludzkich rąk. W zakres usługi pakowania wchodzi:
co packing

  • co-packing ręczny, automatyczny lub półautomatyczny,
  • przepakowywanie z opakowań zbiorczych w jednostkowe,
  • konfekcjonowanie,
  • etykietowanie,
  • zgrzewanie folii,
  • opracowywanie opakowań dla różnych formatów produktów,
  • pakowanie na palety do transportu,
  • magazynowanie.

Oferujemy usługi pakowania z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wybierając najlepsze metody pakowania i etykietowania produktów, dostosowane do kategorii towarów. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym oraz doświadczonym personelem, dzięki czemu co-packing przebiega sprawnie i terminowo. Posiadamy niezbędne zezwolenia upoważniające do obrotu towarami świeżymi i spożywczymi, dlatego nasze hale pakujące i magazynujące spełniają określone normy bezpieczeństwa pod kątem higienicznym i sanitarnym.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, każdy klient może być pewien, że usługi pakowania zostaną zrealizowane z uwzględnieniem jego indywidualnych oczekiwań. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą rzetelnością, dzięki czemu co-packing cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony małych, lokalnych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Własne zaplecze produkcyjne pozwala nam na podejmowanie skomplikowanych i niestandardowych zleceń, szukając przy tym optymalnych rozwiązań, na które składa się co-packing. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania z pozostałą ofertą logistyczną naszej firmy.