MAGAZYNOWANIE I PRZEŁADUNKI

Na działalność naszej firmy składają się kompleksowe działania logistyczne, dlatego realizujemy również usługi magazynowania towarów na terenie nowoczesnych hal. Ponadto w zakres naszych usług wchodzi także przeładunek towarów oraz jego dalsza dystrybucja, w ramach logistyki kontraktowej. Oferujemy przeładunki towarów w oparciu o doświadczonych pracowników magazynowych oraz odpowiednio dobrany sprzęt, wsparte nowoczesnym programem WMS możliwym do zintegrowania z systemem Klienta, realizowane w nowym kompleksie magazynowo-biurowym.


CROSS-DOCK

Przeładunki towarów bez magazynowania auto – auto, przeładunki z krótkim postojem w strefie przyrampowej. Taki przeładunek towarów najczęściej wykorzystywany jest w przypadku transportu długodystansowego. Szybkie przepakowanie ładunku bezpośrednio na drugi samochód to korzystne rozwiązanie w przypadku skomplikowanych, wieloetapowych tras krajowych i międzynarodowych. Magazynowanie towarów w tym przypadku nie jest konieczne, gdyż załadunek jest natychmiast gotowy do dalszego przewozu.

MAGAZYNOWANIE

Własne magazyny o powierzchni  20 000 m2, podzielone na 2 części: jedna przeznaczona na przeładunki i magazynowanie paletowe – posiadamy regały na 9000 miejsc paletowych, druga część na przeładunki boczne i magazynowanie ładunków niestandardowych. Magazyny mają 27 ramp standard oraz 7 wjazdów typu Drive-in przeznaczone na przeładunki boczne i dźwigowe (górne). Magazynowanie towarów realizujemy w oparciu o najwyższe standardy przechowywania określonych produktów. Dysponujemy powierzchnią magazynową, w której panują optymalne warunki wymagane do przechowywania towarów spożywczych i chłodniczych. Usługi magazynowania towarów dobieramy do indywidualnych potrzeb każdego załadunku, udostępniając hale nawet na długi okres wynajmu.


PRZEŁADUNEK WÓZKIEM CZOŁOWYM DO 2,5 TONY

Przeładunek boczny i rampowy. Według życzenia klienta robimy przeładunki boczne pod dachem wewnątrz magazynu. Ma to zastosowanie w przypadku określonych klas towarów przeznaczonych do dalszej dystrybucji. Magazynowanie towarów i ich przeładunek jest dużo korzystniejszy dzięki zastosowaniu specjalistycznych wózków widłowych.


PRZEŁADUNEK WÓZKIEM OD 2,5 DO 8 TON

Przeładunek boczny. Posiadamy wózki z udźwigiem 2,5 t, 6 t, 8 t. Według życzenia klienta robimy przeładunki pod dachem na magazynie. Na usługi magazynowe składa się również załadunek i przeładunek towarów z wykorzystaniem wózków widłowych o określonych parametrach. Pozwala to na bezpieczne wypakowanie ładunku i rozlokowanie go na hali magazynowej.


PRZEŁADUNEK DŹWIGIEM POWYŻEJ 8 TON

Przeładunek dźwigiem od 8 do 20 t. Posiadamy możliwość organizacji przeładunków ładunków powyżej 20 ton na terenie naszego magazynu. Takie rozwiązanie znajdzie zastosowanie w przypadku ładunków wielkogabarytowych, które wymagają zachowania określonych procedur. Tego typu usługi magazynowe realizujemy kompleksowo, w oparciu o najlepsze metody przeładunku.


PRZEŁADUNEK  NACZEP DOUBLE DECK

Mamy duże doświadczenie w załadunku i rozładunku naczep plandekowych oraz ze sztywną zabudową (np. chłodnie) z podwójną podłogą. Usługi magazynowe dobieramy w taki sposób, aby były najkorzystniejsze dla określonej grupy towarów. Przeładunek naczep realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.


MAGAZYN CZASOWEGO SKŁADOWANIA
Rozładunek oraz składowanie ładunków w tranzycie, na przestrzeni magazynowej pod nadzorem celnym – posiadamy również Miejsce Uznane oraz Generalne Pozwolenie na dokonywanie przeładunków towarów objętych tranzytem. Dysponujemy wielkopowierzchniową halą, dzięki czemu magazynowanie towarów wielkogabarytowych nie stanowi dla nas żadnego problemu. Kompleks magazynów znajduje się przy głównej trasie transportowej, co pozwala na szybkie dostarczenie ładunku.


PROCEDURY CELNE

Zamknięcie oraz otwarcie dokumentów celnych EX, T1, CarnetTir. Aby naszym klientom dostarczać kompleksowe usługi magazynowania, przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z organizacją dokumentacji transportowej. Wszystkie niezbędne formalności załatwiamy na własną rękę, co znacząco skraca procedury przewozowe na trasach międzynarodowych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić mu optymalne usługi magazynowe dostosowane do konkretnych potrzeb. Zapraszamy do współpracy.
ZAPYTANIE O PRZEŁADUNEK
Pobierz plik
ZLECENIE PRZEŁADUNKU
Pobierz plik