MAGAZYNOWANIE I PRZEŁADUNKI

Oferujemy przeładunki towarów w oparciu o doświadczonych pracowników magazynowych oraz odpowiednio dobrany sprzęt, wsparte nowoczesnym programem WMS możliwym do zintegrowania z systemem Klienta, realizowane w nowym kompleksie magazynowo-biurowym.


CROSS-DOCK

Przeładunki towarów bez magazynowania auto – auto, przeładunki z krótkim postojem w strefie przyrampowej

MAGAZYNOWANIE

Własne magazyny o powierzchni  20 000 m2, podzielony na 2 części: jedna przeznaczona na przeładunki i magazynowanie paletowe – posiadamy regały na 9000 miejsc paletowych, druga część na przeładunki boczne i magazynowanie ładunków niestandardowych. Magazyny mają 27 ramp standard oraz 7 wjazdów typu Drive-in przeznaczone na przeładunki boczne i dźwigowe (górne).


PRZEŁADUNEK WÓZKIEM CZOŁOWYM DO 2,5 TONY

Przeładunek boczny i rampowy. Według życzenia klienta robimy przeładunki boczne pod dachem wewnątrz magazynu.


PRZEŁADUNEK WÓZKIEM OD 2,5 DO 8 TON

Przeładunek boczny. Posiadamy wózki z udźwigiem 2,5 t, 6 t, 8 t. Według życzenia klienta robimy przeładunki pod dachem na magazynie.


PRZEŁADUNEK DŹWIGIEM POWYŻEJ 8 TON

Przeładunek dźwigiem od 8-20 t. Posiadamy możliwość organizacji przeładunków ładunków powyżej 20 ton na terenie naszego magazynu.


PRZEŁADUNEK  NACZEP DOUBLE DECK

Mamy duże doświadczenie w załadunku i rozładunku naczep plandekowych oraz ze sztywną zabudową (np. chłodnie) z podwójną podłogą.


MAGAZYN CZASOWEGO SKŁADOWANIA
Rozładunek oraz składowanie ładunków w tranzycie, na przestrzeni magazynowej pod nadzorem celnym – posiadamy również Miejsce Uznane oraz Generalne Pozwolenie na dokonywanie przeładunków towarów objętych tranzytem.


PROCEDURY CELNE

Zamknięcie oraz otwarcie dokumentów celnych EX, T1, CarnetTir

ZAPYTANIE O PRZEŁADUNEK
Pobierz plik
ZLECENIE PRZEŁADUNKU
Pobierz plik