KILKA SŁÓW HISTORII

Zaczynaliśmy nietypowo ponieważ pierwotną działalnością była ubojnia drobiu. Stąd nasz żółty kurczak w logo. Byliśmy dystrybutorem mięsa drobiowego na terenie całego kraju. Po wejściu do Unii Europejskiej zobaczyliśmy swoją szansę na rynku transportowo-logistycznym. Od 15 lat staramy się wykorzystywać ją jak najlepiej. Rozpoczynaliśmy od 5 pracowników i 100 m2 magazynu, aktualnie nasz zespół tworzy 55 osób i mamy 20000 m2 magazynu do naszej i Państwa dyspozycji.

POLITYKA JAKOŚCI

Nadzorujemy każdy etap realizacji zlecenia. Czuwamy, aby przebiegał on zgodnie z przepisami bezpieczeństwa ruchu drogowego, wszystkimi obowiązującymi normami i konwencjami prawa krajowego oraz międzynarodowego, jakie nakładane są na firmy transportowe. Fachowo zabezpieczamy ładowany towar. Gwarantujemy optymalne warunki transportu poprzez dobór odpowiednich naczep oraz kontrolę temperatury przy transporcie tego wymagającym.

Towary powierzane nam do magazynowania są monitorowane całą dobę i przechowywane w przewidzianych dla nich warunkach. Do obsługi towarów na magazynie wykorzystujemy dedykowany nam system WMS, pozwalający na pełną kontrolę nad wejściem/wyjściem towaru, datami produkcji poszczególnych partii, awizacjami itp.

DOGODNA LOKALIZACJA

Nasz magazyn zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Warszawy i autostrady A2, co gwarantuje szybkie i proste połączenie komunikacyjne z najważniejszymi węzłami komunikacyjnymi w kraju.

NASZ ZESPÓŁ

Na sukces nasz i naszych Klientów pracuje sztab wykwalifikowanych pracowników: spedytorów, doradców logistycznych, pracowników biurowych, magazynierów, operatorów wózków widłowych. To dzięki sumienności każdego z pracowników EJKO jako operator logistyczny może poszczycić się dużymi osiągnięciami na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Nasi pracownicy posługują się językiem angielskim, niemieckim oraz rosyjskim, co umożliwia szybki kontakt z Klientami z całej Europy. Podejmując z nami współpracę Klienci mogą liczyć na sprawną komunikację, otwartość na negocjacje oraz doradztwo logistyczne na każdym etapie realizowanego zlecenia.

GALERIA