O nas

Firma Ejko została założona przez Ewę i Jerzego Kolczyńskich oraz ich syna Pawła w 1991 roku. Przez wiele lat była liczącą się na rynku lokalnym ubojnią oraz hurtownią drobiu. Koniunktura na rynku zmusiła właścicieli do zmiany branży.
Od 2010 roku firma zajmuje się spedycją krajową i międzynarodową, logistyką kontraktową, przeładunkami (crossdock), co-packingiem oraz e-commerce.

Początkowo magazyn jakim dysponowała firma miał zaledwie 1000m2, a obszarem działania była współpraca z rynkiem rosyjskim. Stały rozwój firmy oraz potrzeby naszych klientów, doprowadziły do zmiany lokalizacji.

Od 2015 roku Ejko dysponuje magazynem wysokiego składowania klasy A o powierzchni 18000 m2, 13500 miejscami paletowymi, a także 6500 m buforem. Tak duża zmiana nie dokonałaby się bez zgranego i zaangażowanego zespołu. Naszym celem jest i będzie:
Zapewnienie profesjonalnego poziomu obsług każdego klienta, każdego dnia dzięki zaangażowanemu zespołowi pracowników.

Dziś Ejko zatrudnia ponad 50 osób oraz cieszy się zaufaniem kilkudziesięciu stałych klientów z Polski, Unii Europejskiej, Ukrainy, Rosji, Białorusi i Kazachstanu.

Szeroki zakres usług: spedycja, logistyka kontraktowa, magazynowanie również ponadnormatywnych ładunków, e-commerce oraz co-packing pozwala na kompleksową obsługę każdego z naszych klientów.

To co nas wyróżnia to elastyczność i ukierunkowanie na potrzeby klienta oraz ciągłe dążenie do udoskonalania.

Dlatego też jesteśmy w trakcie wdrażania standardu bezpieczeństwa żywności BRC Storage & Distribution.

Pracujemy również nad rozszerzeniem funkcjonalności systemu WMS, które pozwoli nam na obsługę szerszej gamy klientów.

1
2
3

Możemy zaoferować magazynowanie długo-terminowe i krótko-terminowe, przeładunki mechaniczne i ręczne, konfekcjonowanie, spedycję krajową i międzynarodową, odprawy celne.

IMG_0175 (1)
DSC_0540